Pellet 6mm (990kg)

1 535,00 zł

66 worków po 15kg
Pellet drzewny z Barlinka to paliwo o najwyższej jakości w Polsce.
Znikoma zawartość popiołu nie więcej niż 0,6%
Wysoka wartość kaloryczna 17,6 MJ.

Pellet z Barlinka

Pellet drzewny z Barlinka to paliwo o najwyższej jakości w Polsce. Dzięki niemu użytkowanie kotła, pieca lub kominka na pellet będzie praktycznie bezobsługowe.
Pellet to idealny zamiennik ekogroszku węglowego.

Pobierz kartę produktu

Wyprodukowane z czystych trocin iglastych i liściastych uzyskiwanych w wyniku produkcji deski podłog

W cyklu zamkniętym, bez wpływu czynników zewnętrznych trocina przekazywana jest do granulatorów produkujących paliwo najwyższej jakości w normie DIN PLUS oraz EN PLUS A1.

Czy wiesz, że Pellet z Barlinka, to:

  • Duża wydajność energetyczna (4,9 kW), porównywalna z najwyższej jakości drewnem opałowym.
  • Zero substancji szkodliwych. Podczas jego spalania do atmosfery nie wydzielają się żadne szkodliwe dla środowiska substancje, takie jak Benzo(α)pireny, dwutlenki siarki lub azotu.
  • Długi okres bezobsługowy. Używanie i obsługa kotłów na pellet nie wymaga codziennej i żmudnej pracy fizycznej, tak jak się dzieje w przypadku kotłów na koks, miał czy węgiel

Gwarancja jakości potwierdzona certyfikatami i nagrodami.

Nasze produkty zostały ocenione, jako jedne z najbardziej stabilnych (powtarzalnych) jakościowo granulatów paliwowych na rynku. Z dniem 15.05.2009 firma Barlinek uzyskała prestiżowy certyfikat DIN plus dla produkowanych pelletów drzewnych, a w styczniu 2014 r. certyfikat ENplus A1. W latach 2014, 2018, 2019, 2020 zdobywca złotego godła "Konsumencki Lider Jakości".

Zamów swój Pellet z Barlinka już dziś!

1 535,00 zł

Pellet 6mm (990kg)

66 worków po 15kg
Pellet drzewny z Barlinka to paliwo o najwyższej jakości w Polsce.
Znikoma zawartość popiołu nie więcej niż 0,6%
Wysoka wartość kaloryczna 17,6 MJ.

Warunki dostawy - przeczytaj przed zakupem

Czas dostawy

do 14 dni roboczych od daty zaksięgowania środków. Dostawy realizowane są tylko w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00 Zostaniesz poinformowany telefonicznie od dacie nadania pelletu.

Dostawa kurierem

Pellet dostarczamy samochodami z windą, kierowca jest wyposażony w paleciaka. Dostawy do bramy posesji, realizowane są tylko do posesji gdzie dojazd jest utwardzony! Nie jest możliwe pozostawienie palety na miękkim podłożu.

Obszar dostawy

Wysyłkę realizujemy tylko na terytorium Polski. W przypadku braku możliwości dojazdu klient musi podać drugi adres rozładunku.

Wymagany dobry dojazd

Zlecenia realizują samochody ciężarowe, pojazdami powyżej 3,5 t DMC. Kierowca ma prawo odmowy rozładunku, jeśli droga jest nieprzejezdna.

Zwrot towaru kurierem

Musi być w takiej formie, w jakiej został dostarczony (na palecie i zabezpieczony folią stretch). Sprawdź koszty w firmie kurierskiej.

Sprawdź przesyłkę

Z przyczyn od nas niezależnych mogą nastąpić uszkodzenia przesyłek, dlatego sprawdź jej stan w obecności kuriera, w celu spisania protokołu szkody, następnie wypełniony i podpisany protokół prześlij na nasz adres mailowy.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów i warunków dostawy lub potrzebujesz porady, to prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu:
+48 607 800 401 lub przez e-mail: pelet@biopal24.pl

Pellet drzewny Barlinek sprzedajemy w formie granulatu o średnicy 6 milimetrów. Jest on spakowany w worki o masie 15 kilogramów, po 66 worków (990 kg) na palecie o wymiarach ok. 100x120x170cm. Każda paleta jest szczelnie zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi w transporcie za pomocą folii typu stretch.

Pellet o średnicy 8mm nie jest już dostępny w sprzedaży. Obecny trend pokazuje spadek zainteresowania pelletem 8mm, dlatego, aby obniżyć koszty i zwiększyć dostępność pelletu 6mm zdecydowano się na ujednolicenie produktu.
Jeśli do tej pory paliłeś pelletem 8mm, skontaktuj się z serwisantem lub producentem swojego urządzenia i dowiedz się czy możesz bezproblemowo zmienić średnicę pelletu.

Pellet przy spalaniu pozostawia znikomą ilość popiołu (≤0,6%), w porównaniu do węgla czy drewna. Dzięki temu częstotliwość czyszczenia kotła nie jest duża, a ponieważ popiół z pelletu nie jest toksyczny, to można go wykorzystać także jako nawóz do ogrodu.

Tak, ale ze względu na swój charakter (waga, gabaryty palety) musicie mieć Państwo na uwadze, że zwrot towaru nie może nastąpić w zwykłym trybie poprzez odesłanie go pocztą. Aktualne koszty transportowe zwrotu za pośrednictwem firm kurierskich należy sprawdzić w cennikach tych firm.

a) płatność przelewem na konto bankowe (bezpłatnie)
b) szybka płatność przelewem online (prowizja) Mbank-Paynow
c) płatność kartą płatniczą/kredytową

Sposoby płatności - sklep Multirenowacja

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie lub telefonicznie w naszym biurze, otrzymają Państwo potwierdzenie na wskazany adres e-mail. W treści wiadomości będzie numer zamówienia oraz dane do płatności za pośrednictwem przelewu bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy proces realizacji zamówienia. Skontaktujemy się też z Państwem telefonicznie przed wysyłką towaru. 
W przypadku płatności on-line za pośrednictwem systemu Paynow, cena pelletu powiększona jest o koszt opłat bankowych. Realizację zamówienia realizujemy w dni robocze od 8.00 do 16.00.

Należy spisać w obecności kuriera protokół szkody, następnie podpisany dokument wraz z zdjęciami uszkodzenia, przesłać na nasz adres mailowy: pelet@biopal24.pl.

Pellet 6mm (990kg)

1 535,00 zł

66 worków po 15kg
Pellet drzewny z Barlinka to paliwo o najwyższej jakości w Polsce.
Znikoma zawartość popiołu nie więcej niż 0,6%
Wysoka wartość kaloryczna 17,6 MJ.

Kontakt

W przypadku problemów technicznych dotyczących zamówienia dzwoń do naszego biura lub skontaktuj się przez poniższy formularz.

Adres:

BIOPAL SP. Z O.O. SP.K.,
ul. Santocka 48-49, 71-083 Szczecin

Email:

pelet@biopal24.pl

Infolinia:

+48 607 800 401

Pracujemy w godzinach:

Pn - Pt 9:00 - 16:00

Wpisz imie i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Wpisz tytuł
Podaj treść

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wypełnieniem formularza kontaktowego. Podanie moich danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Biopal sp. z o.o sp. k.(siedziba: Santocka 48-49, 71-083 Szczecin). Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji marketingowych. Podanie moich danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Biopal sp. z o.o sp. k. (siedziba: Santocka 48-49, 71-083 Szczecin). Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Ładowanie
Wiadomość wysłana, dziękujemy!