Przecena

Zasady płatności

 
  1. Każdy produkt konfigurowany jest pod indywidualne potrzeby klienta i posiada indywidualne cechy, dlatego w sklepie internetowym Biopal24.pl obowiązuje płatność w formie 100% przedpłaty na konto bankowe, przekazem pocztowym lub gotówką w siedzibie Sprzedawcy. 
  2. Płatność klient dokonuje po otrzymaniu faktury proforma i realizuje je w walucie Złoty polski (PLN). Po zaksięgowaniu środków produkt wysyłany jest z magazynu sklepu Biopal24.pl lub zamawiany jest u producenta od którego przesyłka bezpośrednio trafia na adres wskazany przez klienta. 
  3. Dowodem zakupu w sklepie Biopal24.pl jest faktura wystawiona na imię i nazwisko konsumenta, bądź na działalność gospodarczą przedsiębiorcy. Dowód zakupu wysyłany jest elektronicznie w formie pliku .PDF na adres e-mail kupującego. Sprzedawca informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 11.12.2012 r. - Dz. U. nr 0 z 2012 r. poz. 1428 - faktura VAT nie musi zawierać oznaczenia ORYGINAŁ/KOPIA oraz nie musi posiadać pieczątki i podpisu wystawcy.

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodane do ulubionych

Kontynuuj zakupy Ulubione