Przecena

Kup kocioł KOSTRZEWA i wygraj pellet na CAŁĄ ZIMĘ!

§1
Organizatorem konkursu jest spółka BIOPAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, która reprezentuje firmę PPH KOSTRZEWA sp.j. oraz BARLINEK S.A.

§2

Każdy nabywca kotła firmy KOSTRZEWA który dokonał zakupu w sklepie internetowym BIOPAL24.pl w cenie sprzedaży zawartej przy produkcie (bez dodatkowych promocji i rabatów) weźmie udział w konkursie.

§3

Czas trwania konkursu od 23.10.2017 do 23.03.2018.

§4

Losowania zwycięzcy odbędzie się 30.03.2018 w siedzibie Organizatora w którym udział weźmie zarząd spółki oraz dwie osoby postronne, niezwiązane kapitałowo, ani osobowo z organizatorem.

§5

Nagrodą w konkursie jest zapas pelletu na sezon grzewczy 2018/2019 w postaci cyklicznych bezpłatnych dostaw na wskazany przez zwycięzcę adres w Polsce po jednej palecie raz w miesiącu, przez cztery miesiące następujące po sobie. Łącznie cztery palety pelletu.

§6

Organizator zobowiązuje się dostarczyć bezpłatnie, bez żadnych dodatkowych opłat pellet o najwyższej jakości A1 zgodnie z normą EN 19471-2.

§7

Każdy biorący udział w konkursie zostanie poinformowany o wyniku losowania mailem. W przypadku, gdyby nie został wyłoniony jako zwycięzca zostanie przyznany specjalny BON RABATOWY na zakup pelletu jako nagroda pocieszenia.

 

 

 

Zarząd spółki
16.10.2017

 

 


Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodane do ulubionych

Kontynuuj zakupy Ulubione