Przecena

Kominki

Kominki i piece kominkowe na pellet to włoski bestseller. Jeszcze nigdy użytkowanie kominka nie było tak wygodne. Automatyczny zapłon i praca, duży zasobnik na paliwo i czystość to wielkie atuty. Kominki i piece kominkowe na pelet występują z nadmuchem na jedno pomieszczenie w którym stoją, z rozprowadzeniem powietrza ciepłego do innych pomieszczeń (DGP) oraz z płaszczem wodnym do centralnego ogrzewania i wody użytkowej. U nas znajdziesz kominki i piecyki na pellet w najlepszej cenie w Polsce z rabatami do 30%!

Więcej
 • na pellet powietrzne na pellet powietrzne

  Kominki i Piecyki na pellet ogrzewają pomieszczenie w którym stoją. Wentylator nadmuchowy kieruje ciepłe powietrze przed siebie ogrzewając szybko i skutecznie nawet dużą kubaturę.

 • na pellet z rozprowadzeniem powietrza na pellet z rozprowadzeniem powietrza

  Kominki i Piecyki na pellet z rozprowadzeniem ciepłego powietrza dodatkowo do innych pomieszczeń pozwala ogrzać kominkiem nawet cały dom! Wybierz odpowiedni model do swoich potrzeb i ciesz się tanim i wygodnym ciepłem!

 • na pellet z płaszczem wodnym na pellet z płaszczem wodnym

  Kominki lub Piecyki wodne na pellet podłacza się do centralnego ogrzewania. Mogą ogrzewać również wodę użytkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz się cieszyć pięknym płomieniem oraz ciepłem w całym domu.

 • z naturalną konwekcją z naturalną konwekcją

  Kominki na pellet z reguły mają wentylator, który generuje nadmuch na pomieszczenie w którym stoi, ewentulanie na inne pomieszczenia. Kominki z naturalną konwekcją nie posiadają wentylatora i ciepło emituje z kominka naturalnie. Dzięki temu kominek jest niesłyszalny, ale wolniej ogrzewa pomieszczenie w którym stoi.

Items 1 to 40 of 53 total

Items 1 to 40 of 53 total
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

Dodane do ulubionych

Kontynuuj zakupy Ulubione